Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 1649
Malá Muchle – Mini Zoo – Velká Chuchle a zpět – Praha | Výletujeme

Malá Muchle – Mini Zoo – Velká Chuchle a zpět – Praha

Mini Zoo
Mini Zoo
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Výlet v přírodě, ale stále v Praze. Tentokrát jsme vyrazili s kamarády v chladném dubnu. Začátek cesty je hodně do kopce, ale pak už jsou cesty bez problémové.

Mini lesní ZOO nad Chuchlí je otevřený prostor, kde není nutné platit vstupné. Cesta vás zavede přes dvě lesní hřiště s houpačkami skluzavkami a vyhlídkou u kostelíka svatého Jana Nepomuckého.

Poslední část cesty vedla po cyklostezce podél Vltavy. V době kdy jsme šli mi, bylo cyklistů málo, v létě tu bude dost živo.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu 4 hod
Délka trasy 6.2 km
Cesta je okruhem ano
Jak se nám výlet líbil
★★★★
Vhodnost pro kočárky
★★★★
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★★
Otevřít mapu WWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu) Mapa JPG
Další infoautem, hřiště, MHD, u vody, vyhlídka,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *