Frýdlant – údolí Bulovského potoka

Lávka přes Buovský poto
Lávka přes Buovský poto
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Krásný klidný výlet Frýdlantskem  v Libereckým krajem, přes louky a lesy, podél Bulovského potoka a rybníka. Myslíme, že ideální pro kočárek i odrážedlo.

Auto necháte na úplném kraji Frýdlantu. Žlutá turistická cesta vede pastvinách a loukách na kraj lesa. Odtud postupně široká lesní cesta klesá až k Bulovskému potoku. Až dorazíte k potoku, přejde dřevěnou lávku a hned za ní  je turistický přístřešek u Východního rozcestí. Dále jdete po asfaltové lesní cestě kolem rybníka až po Západní rozcestí. Odtud začnete stoupat širokou lesní zpět směrem zpět k Frýdlantu.

Trochu náročnější pro děti na odstrkovadle je stoupání je právě to stoupání.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu3.5 hod
Délka trasy6 km
Cesta je okruhemano
Jak se nám výlet líbil
★★★★★
Vhodnost pro kočárky
★★★★★
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★★
Otevřít mapuWWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu)Mapa JPG
Další infoautem, u vody,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *