Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 1649
Frýdlant – údolí Bulovského potoka | Výletujeme

Frýdlant – údolí Bulovského potoka

Lávka přes Buovský poto
Lávka přes Buovský poto
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Krásný klidný výlet Frýdlantskem  v Libereckým krajem, přes louky a lesy, podél Bulovského potoka a rybníka. Myslíme, že ideální pro kočárek i odrážedlo.

Auto necháte na úplném kraji Frýdlantu. Žlutá turistická cesta vede pastvinách a loukách na kraj lesa. Odtud postupně široká lesní cesta klesá až k Bulovskému potoku. Až dorazíte k potoku, přejde dřevěnou lávku a hned za ní  je turistický přístřešek u Východního rozcestí. Dále jdete po asfaltové lesní cestě kolem rybníka až po Západní rozcestí. Odtud začnete stoupat širokou lesní zpět směrem zpět k Frýdlantu.

Trochu náročnější pro děti na odstrkovadle je stoupání je právě to stoupání.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu 3.5 hod
Délka trasy 6 km
Cesta je okruhem ano
Jak se nám výlet líbil
★★★★★
Vhodnost pro kočárky
★★★★★
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★★
Otevřít mapu WWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu) Mapa JPG
Další infoautem, u vody,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *