Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 1649
Hlavenec – koupaliště Lhota a zpět | Výletujeme

Hlavenec – koupaliště Lhota a zpět

Pohled na pole
Pohled na pole
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Krásný květnový den jsme strávili s Hankou a jejím dvouletým Šimonem. Vybrali jsme si okruh vedoucí lesem kousek za Prahou a ne delší 5ti kilometrů. Cesta většinou vede lesem, začátek a konec po polní cestě. Cestou jsem si udělali piknik v lese, kde se mohla protáhnout i Terezka, když jsme ji konečně vytáhli z kočáru.

Na plastovém odstrkovadle je to bylo náročnější, než na odrážedle s gumovými koly. Pro kočárek je cesta úplně v pohodě, bez výmolů atd. Naše Anka (téměř 3 roky) zvládla cestu bez problému na dětském kole (odrážedle). Nazpátek jsme ji pomáhali (na provaze) protože se hodně vyřádila (cíleně unavila :-)) u vody. V létě se platí za vstup k Jezeru. Písčitá pláž.

Auto jsme nechali v Hlavenci poblíž hospody, kde si lze dát výtečnou točenou zmrzlinu v Hlavenci.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu 5 hod
Délka trasy 5 km
Cesta je okruhem ano
Jak se nám výlet líbil
★★★★★
Vhodnost pro kočárky
★★★★
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★★
Penízky budou potřeba na V létě vstup na koupaliště. Cca 50Kč dospělí
Otevřít mapu WWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu) Mapa JPG
Další infoautem, koupání, s dětmi,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

1 Response

  1. Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *