Hrad Helfenburk u Úštěku

Helfenburg hrad
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

K výletu na hrad Helfenburk jsme se nechali zlákat videm na Streamu. S kamarády ZAPAK jsme vzali pro děti 3nosítka a jedno kolo. Kolo nechte doma!! Výlet v kopcovitém terénu není pro malé děti, které by měli šlapat sami. Od parkoviště strmé klesání, se od potoka mění naopak ve stoupání lesní pěšinou. Cestou jsou dva altány, jedno sršní hnízdo a cca 100 metrů kde lze dětské kolo použít.

Na samotném hradě děti zkoumali a prolézali každou škvíru. Je možnost využít průvodce cca 20Kč.

Informace o výletu

Doba výletu3.5 hod
Délka trasy4.5 km
Cesta je okruhemano
Jak se nám výlet líbil
★★★
☆☆
Vhodnost pro kočárky☆☆☆☆☆
Vhodnost pro odstrkovadla☆☆☆☆☆
Penízky budou potřeba naprůvodce na hradě
Otevřít mapuWWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu)Mapa JPG
Další infoautem,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *