Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 1649
Libčice – Máslovice muzeum a zpět | Výletujeme

Libčice – Máslovice muzeum a zpět

Mléko z Karlínské mlékárny
Mléko z Karlínské mlékárny
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Na výlet z Libčic nad Vltavou do Máslovic jsme vyrazili s Jarmilkou a jejím Matouškem. Matoušek a naše Áňa měli dva roky a myslím, že to byl výlet tak akorát.

Samotný zážitek byla cesta vlakem a pak převozem přes Vltavu. Na pravém břehu jsme si dali oběd. A pak po silnici a prudším stoupání starou lesní cestou hurá do Máslovic. Cestou je dřevěná socha, lavičky.

V Máslovicích jsme chytli otevřené muzeum Másla, kde si děti mohli pohrát, točit a tlouct „máslo“. Zrovna tam byla i interaktivní výstava kukačkových hodin 🙂 Pokud by jste čekali, že Máslovice se jmenují podle velkovýroby másla, tak se plete. Majitelem místního panství byl pan Máslo.

Tento výlet není okruhem, protože se jde tam i zpět stejnou cestou. Děti se těšili na převoz. Měli jsme s sebou plastová odrážedla, která jsme použili jen na silnici. Protože byl začátek podzimu, nebyly nikde žádní turisté.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu 4 hod
Délka trasy 3.6 km
Cesta je okruhem není
Jak se nám výlet líbil
★★★★
Vhodnost pro kočárky
★★★
☆☆
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★
☆☆
Penízky budou potřeba na převoz
Otevřít mapu WWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu) Mapa JPG
Další infou vody, vlakem,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *