Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 1649
Ostrá – Lysá nad Labem | Výletujeme

Ostrá – Lysá nad Labem

hrdá máma
hrdá máma
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Výlet do Ostré byl jeden z našich prvních výletů s Áňou v kočárku. Auto jsme nechali v Lysé nad Labem a vyrazili jednu zastávku vlakem do Ostré.  Kousek od nádraží nás překvapil den otevřených dveří v mýdlárně Botanicus a spousty lidí kolem.

Od koupaliště na Ostré vede hůře sjízdná cesta až k Labi, kde jsme kočárek vezli po dvou bočních kolečkách. Pak už jedete celou dobu podél Labe po široké cestě. Ale nechoďte sem pokud bude pražit sluníčko, protože si stínu moc neužijete. Poslední část cesty, kdy se odpojíte od Labe a jdete k nádraží v Lysé, je to trochu nuda.

Máme raději výlety více v přírodě, kde si užijeme klídek od civilizace, proto dáváme jen 2 hvězdičky.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu 4.5 hod
Délka trasy 8.3 km
Cesta je okruhem není
Jak se nám výlet líbil
★★
☆☆☆
Vhodnost pro kočárky
★★★★
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★
☆☆
Penízky budou potřeba na vlak
Otevřít mapu WWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu) Mapa JPG
Další infoautem, u vody, vlakem,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *