Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/modules/aioseop_opengraph.php on line 1649
Řež – Klecánky přívoz – Roztoky | Výletujeme

Řež – Klecánky přívoz – Roztoky

z www.husinec-rez.cz/
z www.husinec-rez.cz/
  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Příjemný nenáročný výlet plný nezapomenutelných zážitků – cestovali jsme vlakem, pěšky podél vody a dokonce i převozem.

Vyrazili jsme z Prahy vlakem od Řeže (cesta trvala 26minut). Pak jsme přešli dřevěný most a dostali se tak na druhou stranu Vltavy. Poté jsme pokračovali po pěkných většinou asfaltových cestách (kousek je po polní cestě). V Klecánkách jsme se přívozem nechali převést na druhou stranu Vltavy. Odtud jsme pak pěšky došli na vlakové nádraží do Roztok (cca 10min) a pak už zas vlakem domů do Prahy.

Na svačinu se můžete zastavit pod skálou za Řeží, kde je klídek. Je tam malá louka s lavičky. Cestou minete asi 3 hospůdečky, kde je možné se občerstvit, najíst se nebo si dát zmrzlinu.

V letních měsících je tato cesta velmi oblíbená. Je tam spousty kolařů, bruslařů, běžců i dalších chodů a pejskařů.

Na mapě chybí cesta přívoz z Klecánek do Roztok. Převoz přes Vltavu jezdí co půl hodiny, bez problému převezete kočárek i kola.

  • Sdílet FB
  • Sdílet FB

Další fotky jsou určeny jen pro rodinu a přátele.

Informace o výletu

Doba výletu 3 hod
Délka trasy 6.4 km
Cesta je okruhem není
Jak se nám výlet líbil
★★★★
Vhodnost pro kočárky
★★★★★
Vhodnost pro odstrkovadla
★★★★
Penízky budou potřeba na převoz
Otevřít mapu WWW
Stáhnout mapu pro navigace (GPS) GPX, KML
Stáhnout (mapu) Mapa JPG
Další infou vody, vlakem,

TEAM

Jsme Terka (v kočárku), Evička, Anička (na koni), Michal a tvoříme TEAM, který pravidelně vyráží na výlety po okolí Prahy i celé zemi. Po každé dlouze vymýšlíme a připravujeme místo, kam se podíváme a "okruh" kudy půjdeme. Vymýšlíme takové trasy, aby se daly zvládnout v kočárku a na odrážedlu (které občas táhneme na provaze :-) ) . S naší rodinou, přáteli i vámi se rádi podělíme o naše cesty, které mohou být pro vás tipem na výlet.

Další výlety


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/109052/virtual/www/domains/vyletujeme.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *